Blog

Keď príroda pomáha. Spoznajte príbeh prírodnej kozmetiky Bellmedi

Kozmetika Bellmedi je jedinečná naturálna kozmetika s vysokým obsahom účinných látok priamo z prírody. 100 % prírodné oleje, esenciálne oleje, prírodná kozmetika na vlasy i prírodná kozmetika na tvár – všetky produkty Bellmedi sú vyrábané unikátnou ekologickou technológiou v BIO kvalite. Ako značka prírody vznikla? Spoznajte príbeh prírodnej kozmetiky Bellmedi. 

Prírodná kozmetika inšpirovaná skutočným príbehom 

Inšpirácia pre vznik prírodnej kozmetiky Bellmedi prišla nečakane. Inšpiroval nás skutočný príbeh ženy, ktorá pre svoje vlasy s jedinečnou textúrou vyvinula šampón s unikátnou prírodnou receptúrou. Svoj talent šikovne premenila na úspešný biznis a pomohla tak stovkám tisícom ďalších žien po celej Amerike. Podobne sme so 100 % prírodnými olejmi a prírodnou kozmetikou začali aj my – začali sme prírodné oleje používať u nás doma.

Prírodné oleje Bellmedi pomohli celej rodine

V našej rodine nás trápili kurie oká, papilómy, ktoré sme sa pôvodne snažili odstrániť tekutým dusíkom – avšak ten nepomohol, lebo neodstránil aj korienky kurieho oka či bradavice. Tu zaúradovala príroda a vyskúšali sme nimbový olej. Nimbový olej na kurie oká nesklamal a problém vyriešil na 100 % a definitívne. Tento malý úspech nás postrčil vpred a začali sme ešte hlbšie študovať všetky blahodarné účinky prírody na ľudské zdravie a krásu. Na riedke a slabé vlasy nám pomohol ricínový olej, na ekzém a psoriázu baobabový olej. Bežné šampóny, lieky, kortikoidy či prípravky z lekárne putovali do koša. Sila prírody nemala totiž žiadnu konkurenciu a kozmetika Bellmedi ešte predtým, ako dostala svoje meno, pomohla celej rodine.

Recenzie na prírodnú kozmetiku Bellmedi – inšpirujte sa reálnymi výsledkami

Prírodné oleje Bellmedi sú nerafinované a bezpečné pre ľudské zdravie. Sú 100 % BIO, netestované na zvieratách a vyrobené bez palmového oleja. Už dlhé roky prírodné oleje ako ricínový olej, nimbový olej, arganový olej, mandľový olej, vitamín E olej a mnohé ďalšie pomáhajú našim zákazníkom po celom Slovensku. 

Značka Bellmedi zbiera pozitívne recenzie na 100 % prírodné esenciálne oleje, aroma oleje, prírodnú kozmetiku na tvár i prírodnú kozmetiku na vlasy. Až viac ako 750 úžasných skúseností, až viac ako 750 skutočných príbehov, ako vám prírodná kozmetika Bellmedi pomohla. Práve na tomto mieste sa najviac inšpirujete pre výber prírodných vianočných darčekov pre svojich blízkych.

Zdravie a krása Bellmedi

Ricínový olej. Hľadáte prírodný spôsob, ako urýchliť rast vlasov? Chcete niekomu pomôcť na ceste ku krásnym, hustým a zdravým vlasom? Darujte ricínový olej. Ricínový olej má vysoké hydratačné vlastnosti, zabraňuje vypadávaniu vlasov, zmierňuje lupiny a pomáha tiež pri akné, zápaloch kože a vráskach. Prezývaný je aj prírodný botox. Zoznámte sa s ricínovým olejom!

Nimbový olej. Prírodný nimbový olej svojimi skvelými účinkami kraľuje všetkým recenziám. Je výborný na psoriázu, ekzém, používa sa aj na bradavice, kurie oká, papilómy, starecké a pigmentové škvrny a zmierňuje artritídu, reumu či bolesti kĺbov a svalov. Vyskúšajte aj nimbové mydlo a darujte originálny darček.

Mandľový olej. Prírodný mandľový olej pôsobí ako prevencia strií, zvláčňuje pery, zjemňuje a hydratuje pokožku. Využiť ho môžete aj na popraskané päty, ekzém, akné či psoriázu. Je skvelou prírodnou alternatívou denného krému alebo telového mlieka. Mandľový olej je vhodný aj na jemnú detskú pleť a svoje účinky dokázal aj v pôsobení proti vypadávaniu vlasov a rozštiepeným koncom. 

Produkty, ktoré naozaj pomáhajú! Vyberte si z ponuky 100 % prírodných olejov Bellmedi a prírodnej kozmetiky na tvár i vlasy a obdarujte svojich blízkych jedinečnou silou prírody. Tak, ako sme to urobili my v celej našej rodine tesne predtým, ako sa zrodila značka prírodnej kozmetiky Bellmedi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *