Blog

Tipy ako odstrániť kurie oká a bradavice

Objavili sa vám kurie oká alebo bradavice? To, že sú nevzhľadné, nie je jediný problém. Zatiaľ čo kurie oká môžu byť bolestivé a spôsobovať problémy pri chôdzi, bradavice sa zas môžu rýchlo rozšíriť po tele. Ak s nimi chcete zabojovať, najprv ich musíte rozlíšiť. Ako spoznáte kurie oko a bradavicu?

Kurie oká a bradavice. Takto ich rozlíšite!

V prvom rade sa kurie oká a bradavice odlišujú, čo sa týka ich výskytu. Kým kurie oká sa nachádzajú najmä v oblasti chodidiel, bradavice môžete mať prakticky kdekoľvek. Najčastejšie sa vyskytujú na rukách, nohách a na krku.

Toho, že sa vám kurie oko rozšíri, sa nemusíte báť. Naopak, bradavice sú vírusovým kožným ochorením a ak ich neliečite, môžu sa rozšíriť aj na iné časti tela.

A napokon, rozdiel je aj v ich vzhľade. Kurie oko je väčšie, výraznejšie, s tmavším centrom. Bradavice sú menej výrazné výstupky na koži. Ako sa ich zbavíte?

5 tipov, ako odstrániť bradavice

Samozrejme, že môžete použiť rôzne prípravky z lekárne. Ak však chcete zabojovať proti bradaviciam prírodnou formou, prinášame zopár tipov:

  1. Ocot. Vatový tampón namočte do octu a priložte na postihnuté miesto. Prelepte a nechajte pôsobiť aspoň dve hodiny. Procedúru opakujte, kým bradavica nezmizne.
  2. Nimbový olej BellMedi. Má antivírusové účinky, čo je pri liečbe bradavíc veľké plus. Stačí, ak ho budete pravidelne nanášať na bradavice. S používaním nimbového oleja pri liečbe bradavíc má pozitívne skúsenosti aj naša zákazníčka, pani Adriána Hanuliaková:

„Objednala som si nimbový olej od BellMedi na základe toho, že to pomáha na bradavice. Rok sme s dcérou chodili na vypaľovanie bradavíc, skúšali sme rady ako prikladať cesnak, potom citronovú kôru, potom jablčný ocot a nič, mininálne výsledky. Poviem vám, že po týždni natierania týmto olejom jej začali schnúť odpadávať a tie veľké nám miznú pred očami. Odporúčam a objednávam si ďalšie dve.“ Link na recenziu tu

  1. Aloe vera. Máte doma túto úžasnú rastlinu? Odrežte list a šťavou potierajte bradavicu.
  2. Med. Má silné protizápalové účinky a preto pomôže aj proti bradaviciam. Kvalitným medom potierajte postihnuté miesta.
  3. Cesnakový olej BellMedi. Obsahuje množstvo antioxidantov a na lokálnu liečbu bradavíc je ideálny. To isté si myslí o cesnakovom oleji aj naša spokojná zákazníčka, pani Miriama Matláková Krajčovičová:

„Vyskúšala som Cesnakový olej na veľmi škaredú bradavicu na ruke, chceli mi to vypaľovať a rezať. Tak som skúsila tento olej, do 11 dní sa bradavica začala strácať, po 15 dňoch nebola po nej ani stopa!!“ Link na recenziu tu

5 tipov, ako odstrániť kurie oká

Aj tu platí, že môžete siahnuť po lekárenských prípravkoch, alebo sa radšej spoľahnúť na silu prírody. Ako zatočíte s kurími okami?

  1. Nimbový olej BellMedi. Ak máte kurie oko, veľmi dôležité je poriadne hydratovať a zmäkčiť pokožku. To dokáže Nimbový olej BellMedi, ktorý hydratuje do hĺbky a tak kurie oko doslova „rozloží“. Takúto skúsenosť má aj pani Mária Velická:

„…Nimbový olej som vyskúšala prvý krát a už teraz viem, že ho budem používať a objednávať aj naďalej. Dcéra mala kurie oká a používaním oleja krásne výsledky za 10 dní. Určite ho všetkým odporúčam.“   Link na recenziu tu

  1. Cesnak. Nakrájajte ho na plátky a prikladajte na kurie oko.
  2. Cibuľa s octom. Plátok cibule nechajte lúhovať v octe. Potom ho priložte na postihnuté miesto, prelepte a nechajte pôsobiť celú noc.
  3. Cesnakový olej BellMedi. Postačí, ak ním budete kurie oko pravidelne potierať a po čase zmizne. Tak, ako v prípade pani Andrei Palkovičovej:

„Ďakujem za Cesnakový olej, veľmi nám pomohol na kurie oko… bol používaný cca dva týždne a po ňom ostala len šupinka…“ Link na recenziu tu

  1. Lastovičník. Ak máte možnosť, nazbierajte túto bylinu. Z jej stonky získate šťavu, ktorou potierajte kurie oká.

Nevyhadzujte zbytočne peniaze za drahé produkty z lekárne, ktorých účinok je nie vždy taký, ako by ste očakávali. Stavte radšej na prírodný tipy a na kvalitné BellMedi bio oleje. Postačí použiť minimálne množstvo oleja, a tak vám vydrží naozaj dlho. A účinok je zaručený!

NA ZÁVER NÁŠ TIP!

Kombinácia BellMedi Nimbový olejBellMedi Cesnakový olej:

Za všetko hovoria slová našej spokojnej zákazničky Mišky Pollákovej:

„Odporúčam. Objavilo sa mi kurie oko na päte, bolela ma z neho celá noha, pri chôdzi. 2 mesiace som sa liečila náplasťami a kadečím z lekárne, nezabralo nič. Tak som dala poslednú šancu olejom, keby mi nepomôžu, posledná šanca si ho dať ísť vypáliť. Našťastie NIMBOVÝ & CESNAKOVÝ OLEJ od Vás, ma zachránili. Do 2 týždňov som mala po starosti. Ďakujem! takže určite budem od Vás kupovať aj iné produkty…“ Link na recenziu tu

Aloe vera olej

Nie je skladom

19.90 69.90  s DPH

Cesnakový olej

Skladom

6.90 34.90  s DPH

Nimbový olej

Skladom

9.90 27.90  s DPH

Tea Tree (čajovník)

Skladom

19.90 64.90  s DPH

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *