Blog

Trápi vás problematické akné? Objavte tekuté africké čierne mydlo

Umyvanie ruk pod tecucou vodou

Tajomstvo, ktoré sa dedí z generácie na generáciu. Poklad z prírody, ktorý sa narodil v západnej Afrike a jeho kolískou je impozantná Nigéria a Ghana. Objavte tekuté africké čierne mydlo a jeho zázračné účinky na pleť a zbavte sa problematického akné!

Tam, kde zlyháva chémia, pomocnú ruku opäť podáva príroda. Storočiami opradená tradícia výroby afrického čierneho mydla je hlavným zdrojom krásnej pleti žien z horúceho kontinentu. Vyskúšajte tekuté africké čierne mydlo na akné a zbavte sa akné a mastnej problematickej pleti.

Predstavujeme vám tekuté africké čierne mydlo!

Mydlo, ktoré stvorila príroda. Tekuté africké čierne mydlo na akné je tvorené z čisto naturálnych zložiek a nenájdete v ňom žiadnu chémiu ako tenzidy či hydroxid sodný, ktoré sa bežne vyskytujú v komerčných mydlách vo vašej drogérii. Tekuté africké čierne mydlo je vyrobené podľa pôvodnej receptúry, ktorá sa traduje z generácie na generáciu a je šetrné voči životnému prostrediu. Jeho hlavnou zložkou je jemné bambucké maslo, panenský slnečnicový olej a popol zo stoniek prosa, ktorý môže aj za jeho typickú čiernu farbu. Mydlo má krémovú konzistenciu a pení ako klasické mydlo, avšak pôvod peny nie je založený na chemickej báze. Pena je spôsobená prírodným lúhom z popola stoniek prosa.

Vďaka prírodným zložkám je tekuté africké čierne mydlo vhodné na problematickú, citlivú a suchú pleť. K pleti je veľmi šetrné a svojím nežným dotykom a pôsobením prírodných zložiek pleť hydratuje a zlepšuje celkovú textúru vašej pokožky. Výborne pôsobí na pleť dievčat a chlapcov, ktorí bojujú proti pubertálnemu akné.

Africke tekute cierne mydlo s rukami v kupelni

Tekuté africké čierne mydlo a jeho zázračné účinky na pleť

Tam, kde krémy na akné už nezaberajú, siahnite po prírode. Tekuté africké mydlo vyrobené čisto z naturálnych zložiek patrí medzi najúčinnejšie prípravky na akné. Šetrne a jemne čistí pleť, pokožku nedráždi a okrem akné pomáha aj pri problémoch so svrbením, ekzémom alebo psoriázou. Svoje účinky neotrasiteľne dokazuje nielen pri čistení pleti na tvári, ale použiť ho môžete aj na celé telo – vhodné je aj pri umývaní rúk alebo sprchovaní. 

Ako prírodné mydlo s prirodzenou schopnosťou peniť a byť šetrný k ľudskej pokožke, tekuté africké čierne mydlo môžete využiť aj ako odstraňovač make-upu, šampón alebo penu na holenie. Tekuté africké čierne mydlo je určené pre ženy, mužov, ale aj deti či tínedžerov.

Vyskúšajte aj tuhé africké čierne mydlo s aktívnym uhlím

Tajná sila afrického čierneho mydla prichádza aj v tuhej podobe. Tuhé africké čierne mydlo obsahuje aktívne uhlie, ktoré dokáže absorbovať rôzne nečistoty, toxíny i chemické látky. Mydlo s aktívnym uhlím spomaľuje starnutie, znižuje výskyt vrások a odstraňuje nedokonalosti pleti ako vyrážky, akné i čierne bodky – zanesené póry. Pokožku nevysušuje a je vhodné aj na problematickú, mastnú, ale aj citlivú a suchú pleť. Mydlo má silné čistiace a antibakteriálne účinky – pokožku čistí do hĺbky. Vďaka africkému čiernemu mydlu sa zbavíte akné na tvári, ale aj na krku, dekolte, chrbte či ramenách. Právom patrí medzi najúčinnejšie prípravky na akné.

Bellmedi čierne mydlo po tečúcou vodou

Zbavte sa akné a doprajte si kvalitu z prírody!

Doprajte si čistú silu prírody a konečne objavte spôsob, ako sa účinne zbaviť akné. Zabudnite na chemické krémy na akné, ale stavte na skúsenosti s africkým čiernym mydlom. Objednať si môžete tekuté africké čierne mydlo na akné s praktickou hygienickou pumpičkou alebo tuhé africké mydlo s aktívnym uhlím. Vyskúšajte zázračné účinky prírodného čierneho mydla!

Umyvanie ruk s africkym ciernym mydlom Bellmedi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *