Blog

Masážny olej: Urobte si domáce wellness

Súlad mysle, duše i tela. Wellness. Pre niektorých synonymum luxusu, pre iných nenahraditeľná súčasť každého dňa. Pravidelné wellness a masáže vás nemusia stáť stovky eur mesačne. Dopriať si môžete aj domáce wellness s kvalitnou bio prírodnou kozmetikou. Poradíme vám ako na to.

Ako si naplánovať a pripraviť domáce wellness?

Termín wellness v sebe skrýva slová „relax“ a „pokoj“. A váš relax začína presne vtedy, keď si na naň vyhradíte čas. Základnou prípravou na domáce wellness je vypnutie notifikácií na vašom telefóne, zabezpečenie ticha a vyčistenie kalendára na zvyšok dňa. Teraz je ten správny čas sústrediť sa iba na seba. 

Domáce wellness s prírodným olejom na masáž

Masáž v masážnom salóne je malým sviatkom. Predstavte si hodinové okno na dovolenku, kedy na vás čaká iba absolútny relax. A podobné pocity môžete prežiť aj doma pri vašom osobnom domácom wellness. 

Prírodný olej na masáž je neoddeliteľnou súčasťou vašej relaxačnej rutiny. Masážne oleje na uvoľnenie svalov môžete využiť pri partnerskej zmyselnej masáži, ale aj pri samomasáži stuhnutého svalstva. Masážne oleje Bellmedi sú vyrobené z čisto prírodných ingrediencií a okrem príjemného pocitu na dotyk s pokožkou majú aj príjemnú vôňu. 

Prírodné masážne oleje na uvoľnenie svalov Bellmedi

  • Zelený čaj olej na masáž – v rámci domáceho wellness si doprajte masáž olejom Zelený čaj, ktorý pomáha pri svalovej únave, upokojuje a zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest. Má vysoký obsah antioxidantov, stimuluje krvný obeh a eliminuje toxíny.
  • Ružový olej na masážružový olej s krásnou vôňou je ako stvorený pre domáce wellness s romantickou atmosférou. Ružový olej na masáž zvýrazňuje ženskú zmyselnosť, odstraňuje stres, nervozitu, upokojuje a uvoľňuje. Využiť ho môžete pri partnerskej masáži, ale aj pri samomasáži dekoltu, rúk či nôh. Vaša pokožka bude po masáži hydratovaná, pružná a dosýta vyživená. 
  • Levanduľový olej na masáž – masážny olej nielen na uvoľnenie svalov, ale aj uvoľnenie mysle. Levanduľa má preukázané upokojujúce účinky, pôsobí proti stresu i nespavosti. Levanduľový olej na masáž je ideálny masáž pri menštruačných bolestiach, na masáž tehotenského bruška a je vhodný aj na masáž detskej pokožky.

Relaxačná hudba so zvukmi prírody

Pravú wellness atmosféru navodíte relaxačnou hudbou so zvukmi prírody. Padajúci dážď, štebotanie vtáčikov na vidieku či symfónia hlbokého lesa vo frekvencii 432 Hz čistí myšlienky a mnohí veria, že tiež uvoľňuje vnútorné blokády. Pri relaxačnej hudbe nemusíte meditovať ani cvičiť jogu. Toto je vaše osobné domáce wellness, jednoducho sa pohodlne usaďte alebo si ľahnite a zavrite oči. Ak zaspíte, to je v poriadku tiež. ☺

Kúpeľ a relax s vôňou prírodných esenciálnych olejov

Kúpeľ obohatený kvapkami prírodných esenciálnych olejov pre zvláčnenie pokožky i uvoľnenie svalstva vás dostane do tej správne nálady. Esenciálny olejček kvapnite aj do aroma lampy a vychutnajte si priaznivé účinky oleja vyťaženého iba z prírodných ingrediencií. Na kúpeľ vyskúšajte levanduľový, mätový, tea tree alebo bergamotový esenciálny olej. Na aromaterapiu odporúčame cédrové drevo, eukalyptus, kadidlo alebo ylang ylang esenciálny olej. 

Doprajte si relax pri domácom wellness a zbavte sa stresu slovenskou prírodnou kozmetikou Bellmedi. Prírodné masážne oleje na uvoľnenie svalov i vôňa prírodných esenciálnych olejov vás privedie na nové myšlienky.

Levanduľový masážny olej

Skladom

9.90 27.90  s DPH

Ružový masážny olej

Skladom

19.90 54.90  s DPH

Zelený čaj masážny olej

Skladom

9.90 32.90  s DPH

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *